Rajd samochodowy na Dzień Dziecka!

Sebastian z Przyjaciół małego Człowieka, wpadł na pomysł organizacji czegoś fajnego dla dzieciaków z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej w Bielsku-Białej, z okazji najfajniejszego święta, jakim jest Dzień Dziecka.

Tym razem wspólnie z: Prentkim, Szczypim, Unserious, RedHead foto i całkiem sporą ferajną fajnych ludzie wspierana przez  Ranczo “Zagoje”Makro oraz XAL Polska, wybraliśmy się na Rajd. Taki prawdziwy, na orientację, w samochodach.

Rano, po krótkich przywitaniach, zabraliśmy dzieciaki z Domu Dziecka i pojechaliśmy na parking Makro w Bielsku-Białej.

Dzień dzieckaDzień dziecka

A na parkingu załogi dostały mapki, instrukcje oraz przyrządy do pisania, aby odpowiadać na zagadki zadane “na trasie” (aby nie można było iść na łatwiznę i zajechać od razu na miejsce).

Dzień dziecka Dzień dzieckaDzień dzieckaDzień dzieckaDzień dzieckaDzień dzieckaDzień dzieckaDzień dziecka

Niestety nie opowiem Wam przygód “z trasy”, gdyż pojechałem bezpośrednio do celu podróży, czyli wspomnianego wcześniej Rancza. I jakież było moje zdziwienie, kiedy wjeżdżałem ostatni… nie jeżdżę szybko po mieście, ale tym razem chyba faktycznie za wolno jechałem :D

Oczywiście, jako że był rajd, to i było mierzenie czasu i nagrody. Także z pośród załóg, które prawidłowo odpowiedziały na zagadki, te najszybsze otrzymały upominki.

Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka

A potem już pozostała zabawa. Strzelanie z wiatrówki, malowanie Prentkiej “Wąskiej”, zjazdy na linie, granie w piłkę, jazda na kucyku, czy bryczką. Było co robić i przez ładne parę godzin się… zajechałem.

Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka Dzień dziecka

 

Ok, ok. Przecież Wiem, że czytacie to tylko aby dostać się do wszystkich zdjęć, a ja tylko pisze bez sensu, więc macie

Gugiel dysk.

I przepatrujcie wspomniane na początku blogi, żeby mieć więcej fotek, informacji i ogólnego “happienes sharing”. Bo w takich dniach to jest najważniejsze: Dzielić się radością!

 

Ps.: Szczypior jechał Wąską – nawet odpalała my bez zająknięcia! Love is in the air!

Zapisz

Jedno przemyślenie nt. „Rajd samochodowy na Dzień Dziecka!”

  1. Pingback: Cıvata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights