Motoryzacyjne jutuby do subskrybowania

Motoryzacyjne jutuby

Przedstawiłem Wam juz listę blogów moto, które czytam, O TUTAJ. Po publikacji pomyślałem, że może wrzucę też listę kanałów Youtube, które skupiają się na motoryzacji, które mam zasubskrybowane i zawsze nie mogę się doczekać nowych filmów.Co by za dużo nie przedłużać, rozpocznijmy kolejny subiektywny ranking. Lista jest przypadkowa, niestety żaden kanał nie oferował mi pieniędzy za wyższa pozycję na liście.

1. Car Throttle

https://www.youtube.com/user/CarThrottle

Wesoło, luźno i przyjemnie. Mój ulubiony cykl z kanału to “2 guys 1 car”, gdzie świetnie jest ukazywana różność życia petrolheada i zwykłego śmiertelnika. Co ciekawe – nie słucham zbytnio Phila Collinsa i Genesis.

2. /Drive

https://www.youtube.com/user/drive

Szczerze mówiąc, ten kanał traktuję jak taki… Youtubowy Speedhunters. Lifestyle, samochody i ich właściciele, dyskusje “co jeśli”. Bardzo fajny klimat, Przyjemnie się ogląda. I itytujący typ z loczkami…

3. Regular Cars

https://www.youtube.com/user/RegularCars

Pan Regularny. Za to nieregularne recenzje samochodów. Osoba “wie o co kaman”. Pokazuje “to coś” w konkretnym samochodzie. I śmieje się z Civiców.

4. Bridge To Gantry

https://www.youtube.com/user/nurburgdale

Osoba, która pracuje w wypożyczalni samochodów na Nurburgring. Była Rx-8, była MX-5. Chyba jest jeszcze E36 328i. Kanał zawiera kopalnię wiedzy, jak się wybrać na Zielone Piekło i żeby ten wypad był dla nas przyjemny. Ostatnio nawet relacja z pierwszego 24h.

5. Andre H.

https://www.youtube.com/channel/UCAZ7dHrKHCOW05YnvfS3Org

Kierowca Nissana S14A ze sporym skillem. Człowiek, który nie boi się driftować na Nordshleife. Dodatkowo fajne kompilacje lekkiego, street driftu. 

6. Engineering Explained

https://www.youtube.com/user/EngineeringExplained

Młody inżynier (tylko nie śmiejscie się z siwych włosów), który w przystępny sposób tłumaczy “jak to działa” i “jak to jest zrobione” w świecie motoryzacji. Zastanawialiście się, dlaczego Wankle potrzebują oleju do normalnej pracy? Tam znajdziecie odpowiedź.

7. Mighty Car Mods

https://www.youtube.com/user/mightycarmods

Tanio, dobrze, a przede wszystkim samemu. Baza filmów DIY, genialna seria o Grampsie, czyli jak zrobić z Subaru Legacy wóz, który pokonuje 1/4 mili w 11 sekund. Marty i Moog pokazali także chyba nejlepszy tutorial, jak dobrze pomalować felgi, czy jakikolwiek

8. Clashproduction

https://www.youtube.com/user/Clashproduction

Mega klimatyczne filmy. Niosące historię, emocje. Dodatkowo pełnometrażówka “We Write the Streets”, który jest najgenialniejszym filmem o automotive street culture. Każdy film reprezentuje epickość. Warto przejrzeć.

9. Chris Harris on Cars

https://www.youtube.com/channel/UC8AMAhCRmep7VJKe1sxvHFg

Chyba najlepszy prezenter samochodów. Takie właściwie recenzjovlogi, podsycone sporą ilością klimatu i wyciekającą benzyną z monitora. Bardzo przyjemnie się Chrissa słucha. Mówi do rzeczy, z pasją.

Jedno przemyślenie nt. „Motoryzacyjne jutuby do subskrybowania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights