Nadejszła wiekopomna chwila, E36 od Prentkiego wyjechało! Tzn tak prawie, bo jeszcze roboty, a roboty, ale już jest w stanie, w którym Policja nie spałuje Tommyego i nie zabierze wozu na parking policyjny. Jako, że o samych pracach i wozie właściciel sam opowie najlepiej u siebie na blogu, to zapraszam Was tam ;)
Zobacz również
Wielka wycieczka, czyli Grand Tour
6 lutego 2017
Fotki #109: Lego BMW R 1200 GS Adventure 42063
13 czerwca 2018
That bitch is alive!
31 lipca 2013

