Fotki #120: Lego Technic Land Rover Defender 42110

Lego Technic Land Rover Defender 42110 - TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Długo mi zeszło od zbudowania do wrzucenia na bloga, ale co się odwlecze… Nareszcie jest. Land Rover Defender od Lego Technic. Zestaw numer 42110. Dodatkowo mała zmiana formatu, bo nie będzie fotek ze składania. Dlaczego? Bo te znajdziecie na moim Instagramie: @tqmmpl, więc nie ma sensu dublowania. No i każdemu zawsze polecę aby samemu “odkrył” radość z budowania :)

Lego Technic Land Rover Defender 42110 - TorquedMad Mind - blog motoryzacyjnyJak zwykle model jest świetny, ale po Porsche widzę, że coś chłopaki z Danii mają spadki jakościowe. Pewnie zapytacie: co tym razem? Już śpieszę tłumaczyć. Tym razem poszły naklejki. Nie są dobrze docięte i nie odrywają się w pełni. Jak widać na focie po prawej. Część naklejek trzeba było w ogóle docinać aby nie ryzykować ich rozerwania! Oj nieładnie Lego. Mam nadzieję, że zauważyli ten irytujący problem i przyszłościowo to się nie pojawi już.

Szczerze mówiąc nie miałem jakichś specjalnych “emocji” z tym samochodem. Może dlatego, że nie jestem za bardzo zainteresowany terenówkami. Ale podejrzewam, że model ma na pewno swój “target”, bądź może się okazać świetnym “bonusem” dla klienta zakupującego nowego Defendera w salonie (Dealerzy: jak coś to przyjmę gratyfikację za pomysł :D ).

Także ot taka krótka notka z małą galerią ;)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights