Fotki #119: Lego Technic Porsche 911 RSR 42096

Lego Technic Porsche 911 RSR 42096 - TorquedMad Mind - Blog Motoryzacyjny

Kolejny wpis, kolejne Lego Technic! Miła odskocznia od ponad 10-godzinnych modeli jak Chiron, czy 911 GT3 RS. Właściwie dla mnie główną ciekawostką było: gdzie Lego przyoszczędzi na modelu, który jest sprzedawany za połowę ceny takiego Bugatti.
No i cóż. Pierwszym problemem był… brak numeracji woreczków. Więc pierwsza godzina to ogarnianie “miejsca pracy”. No szkoda, bo to raczej nie podbija drastycznie kosztów produkcji, a dla osób, które nie mają 20 pojemniczków – ułatwia życie. Samo składanie przebiega bez problemów, a 2 złe obrazki części nie powodują zbyt wielkiego zamieszania.

Ogólnie parę godzinek i gotowe. Tyle ile bym oczekiwał na tej wielkości model. Oczywiście, że mamy uproszczenia konstrukcyjne w stosunku do droższych kolegów, ale to jest oczywiste.

 

Sam model jest dość niezły. Trochę kłują w oczy proporcje (np.: jest za dużo samochodu przed przednią osią) i pokrywy świateł. Mam wrażenie, że można było to ogarnąć nieco lepiej. W każdym razie Model jest niezły, a te wady nie są za bardzo męczące.

 

Galeria: Lego Technic Porsche 911 RSR 42096

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights