Fotki #101: moto WOŚP 2018

WOŚP 2018 - TorquedMad Mind

WOŚP, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gra co roku.

Tak jak rok temu, tym razem również postanowiłem wybrać się do Skoczowa (ofc z Unserious i Prentkim)na organizowany tam motoWOŚP. Tegoroczna impreza była większa, głośniejsza i moim zdaniem zdecydowanie fajniejsza niż jeszcze rok wcześniej. Tym razem zrezygnowano z placu do driftu, który ze względu na coraz większą ilość widzów był trudny do zabezpieczenia, ale zamiast tego zorganizowano wystawę różnego rodzaju, unikatowych samochodów i pojazdów. To właśnie za sprawą tej zmiany w galerii poniżej możecie zobaczyć między innymi dwa piękne, wyścigowe Porsche.

Dało się też zauważyć, że w tym roku ludzie byli znacznie bardziej zaangażowani w całą akcję – prentkie BMW e30 w ciągu 15 minut „oblężenia” już było pomalowane. Od dachu po sam wydech 😉.

Niestety przez konieczność powrotu do Bratysławy musiałem urwać się z imprezy przed jej końcem, ale i tak zdecydowanie warto było spędzić w Skoczowie te kilka godzin.

Zbiórka okazała się wielkim sukcesem (zebrano dwa razy więcej pieniędzy niż w 2017 roku ) i pozytywnie rokuje na przyszłość. – co by jednak specjalnie nie przedłużać, po prostu zapraszam do galerii:

moto WOŚP Skoczów 2018

3 przemyślenia nt. „Fotki #101: moto WOŚP 2018”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights