Carstagramy? Subiektywny przegląd motoryzacyjnych Instagramów.

Instagram TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

W naszym świecie zadomowił się już taki fajny wynalazek, jakim jest Instagram. Jeśli nie wiecie o co chodzi, to w skrócie jest to platforma społecznościowa do udostępniania fotek i filmów. Wygodna, szczególnie na urządzeniach mobilnych. Jako, że od jakiegoś czasu mam konto, to postanowiłem się z Wami podzielić tymi, które myślę że warto oglądać. Czyli przygotujcie się na  “polecankę”, którą robiłem już dla BLOGÓW i KANAŁÓW na YT, które miały dość spoko oglądalność, więc chyba interesuje Was na czym ja marnuję czas w internecie :D

 

@kialotosrace TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Zaczniemy patriotycznie. Instagram polskiej, profesjonalnej ligii wyścigowej. Dużo dobrych zdjęć z eventów. Nie ukrywam, że sam chciałbym wystartować w jednym wyścigu, aby poczuć te emocje od strony kierowcy. Może kiedyś ;)

 

 TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny@thespeedhunters

Tutaj komentarza chyba nie potrzeba? Świetna strona z dobrymi samochodami, a Instagram jest takim… teaserem pełnego contentu z głównej www. Często pierwsza fotka pojawia się tutaj, przed artykułem, tym samym budując napięcie “opublikujcie to wreszcie”.

 

 TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny@carthrottle

Obecnie cały serwis społeczny dla petrolheadów. Świetny “memowy” uzupełniacz ich Facebooka i kanału na YT z dużą ilością materiałów nadsyłanych przez fanów.

 

@1320Video TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Szybkie samochody w ilościach hurtowych. Nie znajdziecie tutaj żadnych stance’owych wozów. Moc, moc, i jeszcze raz moc. No i czasy na 1/2 i 1/4 mili.

 

@nurburgringnow TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Co tam słychać w Zielonym Piekle? Dużo zdjęć samochodów, toru, okolic toru i wszystkiego co wiąże się z Pierścieniem Nurburg.

 

@motoiq TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Zapewne pamiętacie Ostateczny Poradnik przyczepności i prowadzenia? To jest konto właśnie twórców oryginału. Same skuteczne na torze wozy. Dodatkowo lekka przyprawa “heheszków” podsypane fajnymi zdjęciami detali wyścigówek. Można podpatrzeć różne rozwiązania z motorsportu.

 

@tqmmpl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Co myśleliście, że autoreklamy nie będzie? Teasery galerii z bloga, bądź przyszłych wpisów. Nieregularnie, leniwie. Obserwuj abym mi się fejm zgadzał. No nie bądź żyła. Kliknij no. Obiecuję dawać więcej fotek!

 

@projekt86official TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny

Konto ekipy driftingowej/tunera z podbeskidzia. Fachowcy z dobrą zajawką, którzy promują region i zaszczepiają kulturę motoryzacyjną. Wiecie, że w czerwcu organizują spory event w Bielsku-Białej?

 

A na koniec, trochę w kupie oficjalnych kont FIA:

 TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny  TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny
@fiaworldrx@fia_wtcc@fia.official@fia.etcc

Tutaj raczej domyślicie się, co o czym są i przedstawiać ich z osobna nie trzeba ;)

 

A kogo Wy followujecie na “Insta”?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights