Korzystając z okazji Fotek Subaru SVX na przełęczy Salmopol, przy okazji wyszło kilka innych fotek, którymi chcę się z Wami podzielić. Dodatkowym bohaterem jest Mazda MX-5 2-giej generacji, NB. Jest to limitowana edycja, której było na świecie 5000 sztuk, więc też dodatkowy rarytas na drogach. Przy okazji chciałbym pozdrowić kierowcę testowej Alfy Romego Gulia. Zatrzymał się dla tej jednej fotki i poczekał aż “cyknę”. Wielki respekt za ten miły gest, bo nie musiał tego robić :)
Zobacz również
Fotki #94: Nürburgring
21 sierpnia 2017
Gifostory #4: Demo Indii, czyli Grecja!
14 sierpnia 2016
Co czyni petrolheada pistonheadem?
25 lipca 2015











