Zmiany na stronie, twarzobukwy

Motywacja to suka. Motywacja, uargumentowana "Ty nie dasz rady", to wredna suka. I tak się złapałem jak dzieciak. Parę osób powiedziało, że dobrze by było jakby blog miał większy ruch, żebym więcej pisał, a może i nawet założyłstronę na FB. 

Dlatego od jakiegoś czasu, moich 3 czytelników mogło dostać epilepsji i doświadczyć mojego adhd. Dlaczego? To bardzo proste – przez prawie 3 tygodnie blog zmieniał szablon jakieś 40x na dzień, z dłuższym epizodem po 1-szym kwietnia. A po drugie – tyle notek! I to w jednym miesiącu (licząc z tą to wychodzi 7 od 28 marca – personal best)! 

Tyle czytania, tyle oglądania. Jak za tym nadążyć? A no dać stronę na FB, na której będą udostępniane notki. Być może to poprawi oglądalność, tych wątpliwej jakości wypocin. 

Także ten tego… strona fejsowa ma link: https://www.facebook.com/torquedmadmind Po prawej, na stronie głównej jest taki fajny box, który pokazuje ile osób jest gotowych na blogowy spam (przy notkach też dodałem, a co mi tam). Zapewne na fejsie będą się pojawiać też jakieś krótkie wrzuty, które powinny ucieszyć osoby, które to czytają. 

Bądźcie gotowi na kolejne wpisy – będzie więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights