No i znowu trochę zaniedbałem Bloga. Stali czytelnicy chyba już się do tego przyzwyczaili (te aż 3 osoby :D), no ale mimo wszystko tak nie wypada po prostu.
Na swoje usprawiedliwienia dam 2 argumenty:
– praca (to jest zawsze dobry argument :D)
– przygotowania do uroczystości zwanej ślubem.
Wierzcie mi ludzie, ożeńcie się / wyjdźcie za mąż raz a porządnie, bo ilości załatwiania jest tyle, że można parę razy mieć myśli samobójcze.

Myślę, że w związku z tym, że trochę do opisania się nazbierało, to postaram się to maksymalnie skrócić i opisać co i jak.
I. Moto-Południe. Jesteśmy już po pierwszym konkursie z nagrodami :) Powolutku idzie to wszystko w jakimś, mam nadzieję, dobrym kierunku. Są stali userzy, Zdjęcie tygodnia wpisało się już na stałe w harmonogram i idzie to już sprawnie, m.in. dzięki nowej osobie, zajmującej się właśnie tą działką. Niedługo pojawi się ulotkowa „kampania reklamowa”, która mam nadzieję, przyciągnie większą ilość użytkowników, a jakaś część z nich zostanie na stałe z nami.
A już niedługo wpada nowa Promo Akcja :)

II. Filmy. No trochę ich się przewinęło w między czasie. Przedstawię tytuł i ocenię, bo szkoda się rozpisywać:
„Space above and beyond” – 8/10
„Band of Brothers” – 10/10
„Seven Pounds” – 9/10
„Kung Fu Panda 2” – 8/10
Harry Potter – Wszystko poza „Insygniami śmierci cz. 2”. Jako całość 8++/10
„Efekt Motyla” – 9/10 za pierwszą część. Pozostałe 5/10
„Sucker Punch” – 8/10

III. Ślub. Odbył się. Było fajnie, ludzie nie narzekali, tylko się dobrze bawili. Ja nie umiem się przyzwyczaić do obrączki, a żona do nazwiska :D Działo się i było fajnie. Kto był ten wie :)

To póki co na tyle. Powinny się niedługo pojawiać regularne notki ze zdjęciami

Zostaw odpowiedź