Kolejny weekend, więc kolejne filmidła za mną. Zacznę od drugiego tytułu. Będą spoilery :P

Legion
Trailer: Człek siedzi i myśli, że będzie jakaś fajna naparzanka aniołów, ludzi, demonów i ogólnie będzie bega supcio fajnie. TAK NIE JEST. Można powiedzieć, że to jest taki New Age Nowy Testament, z małymi modyfikacjami, gdzie Anioł Michaś buntuje się temu na górze, a Anioł Gabryś ma przez to mu zrobić ku-ku, bo najpierw miało być zabite dziecko, które się rodzi w momencie, kiedy miała być fajna strzelanina. No cóż… film dość głupi i nudny. Celowano w jakieś ambitne dzieło, a wyszła zwykła napierdzialanka z pseudo zombie – „opętanymi przez anioły” (spooke isn’t?). No cóż… do tego 2 aktorów, z serii Fast & Furious, gdzie jeden ginie tak głupio i przewidywalnie, a drugi staje się body-guardem bachora. Obydwie role – kiepsko zagrane.

Ode mnie: 3+/10 (kuloodporne skrzydła aniołów fajne były :D)

Nostalgia Anioła
Tutaj się zaskoczyłem. O filmie nie wiedziałem nic, po za tym, że główna bohaterka ma zajebiste oczy :). Zaczyna się niewinnie, od małej retrospekcji. Potem powoli się rozkręca. Nie będę produkował spoilerów, ale bardzo polecam ten film. Peter Jackson pokazał, że umie nagrać film chory (Martwica Mózgu), epicki (Władca Pierścieni), jak i właśnie lekko psychologiczno-filozoficzny jak ten. Musze przyznać, że byłem… oczarowany, hmmm chyba złe słowo… może milej zaskoczony? Też chyba nie. W każdym bądź razie film mi się bardzo podobał i muszę przyznać, że dał wiarę w to, że można zrobić ciekawsze produkcje, a nie ciągłe napierdzielanie się niebieskich ludków z aniołami, którym są odgryzane głowy przez zombie… (Romero, nie próbuj realizować tego pomysłu).

Oceniam ten film na: 9+/10 (chyba sobie kupię DVD :))


No i właściwie, jeśli chodzi o marzec to nie ma co oglądać… bo:
Clash of the Titans – kwiecień
Jak wytresować smoka – kwiecień
The last Airbender – wrzesień
Iron Man 2 – jakoś specjalnie nie czekam, ale też kwiecień…
Shutter Island – teoretycznie 26 marzec w PL… może być ciekawe
Prince of Persia – bezkrwawa nawalanka Disnaya O.o – maj
The Twilight Saga: Eclipse – czerwiec – o jaaa chcę znowu zobaczyć brokatowe wampirki, które są tak pedalskie jak to się tylko da (z pozdrowieniami dla gimnazjalistek)

No i to tyle na początek ;) zobaczymy, czy coś jeszcze wpadnie :)

Zostaw odpowiedź