Jak sugeruje tytuł, dzisiejsza notka będzie o… filmach.
Oglądnąłem sobie swego czasu co nie co i chciałbym sie podzielić nieco wrażeniami.
Zaczniemy od:

Siedem dusz
Szczerze mówiąc mało wiedziałem o filmie – coś mi tam dzwoniło ale nie wiadomo w którym kościele. Właściwie wiedziałem tyle, że gra tam Will Smith. No ale ok… polecić czy nie. Myślę, że film jest warty oglądnięcia. Można pomyśleć, nie jest to jakiś badziewny film – przerywnik życiowy. „Łyl” zagrał bardzo dobrze – wychodzi mu granie samotnych facetów mających dość życia. Film się przyjemnie ogląda, jakoś tak… człowiek stara sie zrozumieć głównego bohatera.
Myślę, że można poświęcić 2 godziny na ten film. Nie będę się rozpisywał o fabule gdyż:
A) nie chcę spoilerować
B) warto samemu poznać fabułę
C) nie chce mi się xD

Jak dla mnie film dostaje mocne 9/10

Piątek 13 (remake)
Rok temu (chyba) wyszedł remake znanego filmu z Jasonem w tle. Oglądnąłem i… było fajnie ;)
Dużo rżnięcia… i klasycznego i różnymi przedmiotami typu… maczeta. Krwi sporo, trochę strachu (bardzo trochę) i ogólnie jestem na tak ;) Właściwie to co tu dużo pisać – 8+/10… bo trochę więcej brutalności by się przydało :D

A na koniec sobie zostawiłem…

Terminator: Salvation
Mam nadzieję, że reżyser już spłonął na stosie. Film nieciekawy, kiepski, do bani, do dupy i wiele wiele innych określeń mi się ciśnie na usta, ale że mamusia uczyła żeby nie przeklinać przed 22 – nie użyję. Wg. mnie film to… kinematograficzne dno dna + tony mułu. Tak sterylnego konfliktu dawno nie widziałem. Do tego elo-zajebisty wymiatacz „Janek Carter”, czyli… superhero w ludzkiej skórze, który może dostać z paruset kilogramowej, żelaznej pięści T-100 w ryj i bez problemu wstanie… nawet siniaka nie ma. To już nawet predator by krwawił, a superman by miał zadrapanie chociaż.
Jeśli nie poszliscie jeszcze na to do kina – uratuję was i wasze 15-20zł. Naprawdę – nie warto… chyba, że chcecie zobaczyć komputerowo zrobioną mordunię Arnolda Czarnomurzyńskiego.
Film dostaje ocenę… 1+/10… a ten + jest za Arniego.

Myślę, że jakiś obraz filmów wam dałem mówiąc w skrócie po kolei filmy te są:
Bardzo Fajny,
Fajny,
Do dupy.
Pozostaje mi czekać na TRANSFORMERS 2: Revenge of the Fallen, który z chęcią ocenię jak tylko zobaczę.
Póki co to na tyle.

Autobots! Transform and roll out!

Zostaw odpowiedź